Aktualności

30.03.2021
WIELKANOC 2021

Zbliża się czas świąt. Po raz drugi nie takich, o jakich marzymy.

Mimo to prosimy przyjąć życzenia spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.
Niech to będzie czas odpoczynku, który doda Państwu energii do podejmowania kolejnych wyzwań zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zarząd PTIiTPSpoż.

Więcej
08.03.2021
Dzień Kobiet - 8 marca !

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej
składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Życzymy, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i byście zawsze czuły się doceniane.

Więcej
16.09.2019
KONFERENCJA W JANOWIE LUBELSKIM

Harmonogram XXI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

POSTĘP W INŻYNIERII ŻYWNOŚCI I KOMERCJALIZACJA WYNIKÓW BADAŃ

Janów Lubelski 2019

Więcej
15.05.2019
ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ

Szanowni Państwo !
Jako sekretarz konferencji "Postęp w inżynierii żywności i komercjalizacja wyników badań" serdecznie zapraszam do wzięcia w niej udziału.

Szczegółowe informację znajdują się w komunikacie 1 oraz komunikacie 2.
Informuję również, że prezentowane prace podczas konferencji mogą zostać opublikowane w czasopiśmie "Sustainability" (IF=2,075) pod ogólną tematyką "Sustainable Production in Food and Agriculture Engineering". Więcej informacji na ten temat w komunikacie nr 2.
Z poważaniem
dr hab. Paweł Sobczak

UP Lublin

Więcej
17.12.2018
Postęp w inżynierii żywności i komercjalizacja wyników badań

Uprzejmie informujemy, że w dniach 17-20 września 2019 r. w Janowie Lubelskim odbędzie się XXI Jubileuszowa Ogólnopolska Konferencja Naukowa „POSTĘP W INŻYNIERII ŻYWNOŚCI
I KOMERCJALIZACJA WYNIKÓW BADAŃ". Organizatorami Konferencji są: Polskie Towarzystwo Inżynierii i Techniki Przetwórstwa Spożywczego „SPOMASZ”, Katedra Inżynierii i Maszyn Spożywczych oraz Katedra Biologicznych Podstaw Technologii Żywności i Pasz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Miejscem obrad Konferencji będzie w Hotelu Królewskim w Janowie Lubelskim, ul. Turystyczna 1.

Więcej
21.05.2018
BEMS 2018

W dniach 4-7 Września 2018 r odbyła się w XVIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna BEMS 2018. Szczegółowe informacje na temat konferencji są dostępne na stronie internetowych głównego organizatora: http://www.kpiups.wm.tu.koszalin.pl

Więcej
21.05.2018
KONFERENCJĘ W 2018 r. „Współczesne problemy inżynierii produkcji. Przemysł Rolno-Spożywczy - Transport - Energia i Środowisko”

„Współczesne problemy inżynierii produkcji. Przemysł Rolno-Spożywczy - Transport - Energia i Środowisko”
Zakład Inżynierii Rolno-Spożywczej i Leśnej Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej Katedra Energetyki i Środków Transportu Wydział Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Polskie Towarzystwo Inżynierii i Techniki Przetwórstwa Spożywczego „SPOMASZ”

Zorganizowanej z okazji

Jubileuszu 70-lecia urodzin i 45-lecia pracy zawodowej prof. dr hab. inż. Wiesława Piekarskiego i prof. dr hab. inż. Romana Hejfta

Gawrych Ruda, 16-18 maja 2018 r.

Więcej