Kontakt

POLSKIE TOWARZYSTWO INŻYNIERII I TECHNIKI PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO

"SPOMASZ"

(Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Katedra Inżynierii i Maszyn Spożywczych)

ul. Głęboka 28 (pokój nr 261)
20-612 Lublin

tel.: +48 81 531-96-07

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. stowarzyszenie@ptit-spomasz.com.pl

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż przesyłając wiadomość za pomocą formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez administratora serwisu ptit-spomasz.com.pl (POLSKIE TOWARZYSTWO INŻYNIERII I TECHNIKI PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO "SPOMASZ", ul. Głęboka 28, 20-612 Lublin) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez administratora serwisu ptit-spomasz.com.pl (POLSKIE TOWARZYSTWO INŻYNIERII I TECHNIKI PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO "SPOMASZ", ul. Głęboka 28, 20-612 Lublin) w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.